BEzplatné zapůjčení

Magnetická kuličková dráha je ručně vyrobená variabilní stavebnice ze dřeva. Spojení dílků je možné za pomocí magnetů schovaných uvnitř kostek. Tento set k zapůjčení obsahuje 59 dřevěných dílků, ze kterých je možné sestavit čtyři jednoduché kuličkové dráhy dle přiložených návodů, případně další dle vaší fantazie. Vhodné od 3 do 99 let, pro všechny, kdo rádi tvoří.

Kuličková dráha je bezplatně zapůjčena oproti vratné kauci 4 tis. Kč a souhlasu se smlouvou o výpůjčce. Smlouvu není třeba tisknout, souhlas je vyjádřen aktem převzetí. Dráha je v rozloženém stavu v kartonové krabici. Předání a vrácení kuličkové dráhy je možné osobně v pracovní dny v Brně – Veveří. Rezervaci proveďte pomocí rezervačního formuláře, nebo písemně na emailu info@drevodilnakulicka.cz. Obvyklá doba půjčení je 2 až 4 týdny.

The specified slider id does not exist.


[wpbs id=“1″ form=“1″ title=“no“ legend=“yes“ dropdown=“no“ start=“1″ display=“1″ language=“cz“ history=“3″ tooltip=“1″ month=“0″ year=“0″ selection=“multiple“ autopending=“yes“ weeknumbers=“no“ minimumdays=“1″ formposition=“below“]